Hirdetés

Drágább lett a Disney+ Magyarországon, az őszi akció után decembertől jócskán emelkedik a szolgáltatás ára, a változás a meglévő előfizetőket is érinti.

A streaming piacon egész kellemes áron, 2490 forintos havidíjon férhettünk hozzá a Disney+ kínálatához minőségi korlátozás nélkül a 2022-es hazai indulás óta.

Drágább lett a Disney+ Magyarországon - tájékoztató levél a változásról
Tájékoztató levél a változásról

Most árat emel a streaming platform, decembertől 3090 forintra emelkedik az előfizetés havidíja a meglévő előfizetők számára, vagyis havonta 600 forinttal kell majd többet fizetnünk érte. Az éves előfizetés ára 30 900 forintra emelkedett. Az új előfizetők már most is az új árazással találkozhatnak.

- Hirdetés -
Drágább lett a Disney+ Magyarországon - illusztráció
Drágább lett a Disney+ Magyarországon – illusztráció

Tavaly decemberben írtunk róla, hogy a Disney+ megdrágul az Egyesült Államokban. Akkor még a hazai 2490 forintos ár nagyon kedvező volt, hiszen 4K-s képminőséget, HDR támogatást, rengeteg tartalmat kínált a szolgáltatás, amivel erős konkurencia lehetett a többiek számára, mert a Netflixnél ennyiért nem kaptunk HD képminőséget sem, nem hogy 4K-t és HDR-t. Azóta a Netflix legolcsóbb 2490 forintos havidíjú alap csomagja 720p-s képminőségre váltott hazánkban, reklámok nélkül.

Hirdetés
Márkus Marcell
Főként a mobilokkal kapcsolatos híreket hozom el nektek, de olvashattok a közösségi platformokról, streaming szolgáltatókról és egyéb okoseszközökről is a Tech2.hu-n.