Evan Blassnak köszönhetően új információk birtokába jutottunk az idei Moto portfólió kapcsán. Feltett Twitterre ugyanis egy képet, melyen látható, hogy a vállalat milyen készülékeket fog idén bemutatni.
Az új Moto készülékek a Z, az X, a G, az E és a C-szériából lesznek. Az alábbiakról van konkrétan szó:
- Hirdetés -
- Moto Z Play – 5,5 hüvelykes FHD kijelző, modok
- Moto Z Force – ShatterShield, modok, 1 Gb LTE
- Moto X – 5,2 hüvelykes FHD kijelző, 3D Glass, SmartCam
- Moto GS – 5,2 hüvelykes FHD kijelző, teljesen fém ház
- Moto GS+ – 5,5 hüvelykes FHD kijelző, duál kamera
- Moto E – 5 hüvelykes HD kijelző, 2.5D-s üveg
- Moto E plus – 5,5 hüvelykes HD kijelző, 5000 mAh akku
- Moto C – 5 hüvelykes kijelző
- Moto C plus – 5 hüvelykes HD kijelző, 4000 mAh akku
Motorola 2017 [via tip] pic.twitter.com/qahD9PIxrD
— Evan Blass (@evleaks) 2017. május 14.
Néhány telefon érkezése nem meglepő, viszont lesznek érdekes darabok, sőt a Moto C-széria vélhetően ez egy jól árosított termékcsalád lesz kompromisszumok nélkül. Arról nincs hír, hogy ezek a mobilok konkrétan mikor fognak megjelenni, de tekintve azt, hogy kitől származik a kép, nem lesz okunk kételkedni a hitelességben.















