A TCL az idei MWC-n mutatta be legújabb BlackBerry készülékét, a fizikai billentyűzettel és érintőkijelzővel rendelkező KEYonet. Eredetileg áprilisra volt tervezve a piacon való megjelenés, azonban ez úgy néz ki, hogy későbbre csúszik.
A BlackBerry vezérigazgatója, John Chen elárulta, hogy a készülék nem áprilisban jön, hanem májusban fogják piacra dobni, valamint hozzátette, hogy a gyártás csak április végén fog beindulni.
.@BBMobile Therefore the U.S. and Canadian KEYone launches will be in May 5/
— Steve Cistulli (@SteveCistulli) 2017. március 31.
A TCL amerikai kommunikációs menedzsere, Steve Cistulli Twitteren azt nyilatkozta, hogy valóban késni fog a készülék, illetve ő is májust említette, mint megjelenési hónap. Minden további infót, specifikációt megtalálsz korábbi cikkünkben, vagy a fenti videóban.












[…] …read more […]