Hirdetés

A legtöbb gyártó már kiküldte meghívóját a 2017-es MWC előtti sajtóeseményekre, tegnap az Alcatel meghívója is befutott.

Az esemény február 27-én lesz délelőtt 9:30-tól és a meghívón jól látszik az a készülék, melyről nemrég szivárgott ki két kép, valamint néhány információ. Ez lehet az Alcatel moduláris készüléke, melynek hátlapját cserélni lehet majd, ahogy a képen is látható, világítani fog a mobil JBL Pulse jelleggel.

Az Alcatel 5 készülék bemutatását tervezi, a hírek szerint nem lesz köztük az Idol 5, ennek bemutatására még várni kell. Mindenesetre kiváncsian várjuk ezt a moduláris újdonságot, illetve a többi modellt is.

Elsőkézből értesülhettek majd a mobilokról, ott leszünk mi is a sajtótájékoztatón.

Hirdetés
Tech2 Laci
Kiskorom óta vonzott az informatika és főleg a mobilok világa és ez juttatott el oda, ahol most vagyok, időm nagy részében a YouTube videókkal foglalkozom.