Felkerült az internetre egy képernyőkép, melyen a Nokia oldala volt megnyitva, a képen pedig az eddig is sokat pletykált Nokia 8 volt látható. A mobil kijelzőjén július 20-at láthatunk beállítva, ma mutatnák be a készüléket?
- Hirdetés -
Mint kiderült, nem! Ugyanis a kép kamu volt. A NPU HMD Global közeli forrásai megerősítették, hogy a Nokia 8 bemutatása nem a mai napon lesz. Az új okostelefon bemutatását valóban a közeljövőben tervezi a vállalat, azonban kizárható a július 20. Amint persze megérkeznek a hivatalos sajtómeghívók, máris többet lehet majd tudni. Ja és persze a képen látható link nem él…















