Hirdetés

A luxuskészülékeket gyártó Caviar új, több ezer dollárba kerülő egyedi csúcsmobilokkal tér vissza, melyekhez az alapot a frissen bejelentett Samsung Galaxy Z Fold7 és Galaxy Z Flip7 szolgáltatja.

A vállalat újdonságairól természetesen nem maradhatott le az arany sem, de ezúttal nem a fénylő fém lesz a hangsúlyban. A Samsung Galaxy Z Fold7 Cabubu Edition és Samsung Galaxy Z Flip7 Cabubu Edition ugyanis a Labubu – a hongkongi-belga tervező, Kasing Lung által létrehozott és kizárólag a kínai Pop Mart kiskereskedő által forgalmazott, gyűjthető plüssökből merít ihletet. Nem hivatalos licencről van szó, ezért a Caviar Cabubu néven emlegeti a saját változatát.

A Galaxy Z Fold7 Cabubu Edition a Cabubut egy textúrázott marsi tájképen, míg a Galaxy Z Flip7 Cabubu Edition a Cabubut egy Vénusz ihlette környezetben mutatja be. A Samsung Galaxy Z Flip7 Cabubu Edition ára 8910 dollárról indul, míg a Samsung Galaxy Z Fold7 Cabubu Edition alapára 10 340 dollár. A Caviar azt mondja, hogy mindegyikből csak nyolc darabot gyárt, mivel a nyolc Kínában szerencseszámnak számít.

Nyolc darabot valószínűleg el tudnak adni mindkét modellből, de nem biztos, hogy egy ilyen látványos másolás jót fog tenni a vállalat hírnevének.

Hirdetés
Tech2 Laci
Kiskorom óta vonzott az informatika és főleg a mobilok világa és ez juttatott el oda, ahol most vagyok, időm nagy részében a YouTube videókkal foglalkozom.