Már közöttünk vannak. Nem, nem az idegenek, hanem a Nokia 9 prototípusok. Valaki épp Jakartában kapta most lencsevégre a HMD hamarosan érkező csúcsmobilját, aminek hátulján elvileg két darab 13 megapixeles kamerával lehet majd fotózni.

A dizájn megegyezik az eddig látott kémfotókkal, igaz, azok eddig főleg tokban ábrázolták a készüléket. Az előlapon egy 5,5″-es, 18:9-es képarányú OLED panelre lehet számítani, amit oldalról szinte elenyésző méretű káva fog közre.

Azért aki szereti a fogadásokat, az még némi tétet a Nokia 7 Plusra is feltehet, ami hasonló formatervvel rendelkezik majd a hírek szerint. Így vagy úgy, mindkettőt szívesen látnánk majd az idei MWC-n.

Hirdetés
FORRÁSDetik
Nem kérdés, miket szeretek: technológia, jog, sport, utazás, zene, autók. Aki követné, hogy merre járok: www.instagram.com/tamzsolt