A Telenor Magyarország sajtóközleményben jelentette be, hogy a 4 inches kijelzőmérettel megáldott iPhone SE forgalmazását jövőhéten kezdik meg.
A készülék – aki esetleg még nem tudná – dizájnban teljesen az iPhone 5S-re hajaz, teljesítményben viszont az iPhone 6S versenytársa. A készülékről bővebben ITT olvashattok.
- Hirdetés -















