Hirdetés

Már kaptak szárnyra hírek arról, hogy az Apple szakít eddigi 2 évente megújuló termékciklusával és azt 3 évesre módosítja. Ezzel sok vásárlót veszítene, bár a fanokat úgysem érdekelné, hisz így is, úgy is megvásárolják, akár változik valami számottevően, akár nem. De vélhetően a teches világ nagyot nézne, ha valóban váltana az almás vállalat, s a negatív kritikák egész sokáig életben tudnának maradni (joggal). Hisz az Apple tavaly sem tett le semmi eget rengetőt az asztalra, s idén is csak egy újabb processzorral próbálnák eladni a terméküket? A kérdés nyilván költői, de minden választ megkapunk szeptember 12-én. Mi már tűkön ülünk.

iPhone 7 és iPhone 7 Plus koncepció
iPhone 7 és iPhone 7 Plus koncepció

Az Apple híres (volt) az egyszerűsítéseiről és minden felesleges cécót hátrahagyott termékvonalai esetében, s legyünk optimisták! Az eddigi generációváltások valóban radikális újdonságokat hoztak a felhasználók életében, még ha az néha csak „egyszerű” képernyő növekedés volt. Reméljük idén is kapunk valamit, hisz pár hónappal ezelőtt Tim Cook kijelentette: „olyat kapnak a felhasználók amiről eddig nem is tudták, hogy kell nekik”. Ha valóban ezen a vonalon indulunk el, akkor teljesen indokolatlan a „6”-os megjelölése a névben, s reméljük csak a kevésbé hiteles hoax gyártók újabb „terméke” söpör végig a sajtóban.

Ti mit szólnátok ha valóban áttérne az Apple az új 3 éves ciklusra és most nem az iPhone 7 jönne, hanem csak egy „iPhone 6SE”? Csalódnátok vagy csak egy örülnétek, mert ritkábban kellene telefont váltani? (Mondjuk már most sem fog el sokakat a „must have” érzés, főleg az 5-ös sorozatot használók közül.)

Hirdetés
FORRÁSPhoneArena
Zola
Techbolond, újságíró, jöhet minden, ami telefon, táblagép vagy notebook