A lengyel MacMuzeum Facebook oldalán bukkantunk rá a következő hirdetésre. A tulajdonos hatalmas gyűjteményt halmozott fel az évek során, rengeteg Apple gépet, iPodot, posztereket, kiegészítőket.
Tegnap töltött fel 7 új fényképet a közösségi oldalára, amihez azt írta, hogy többek között egészségügyi problémák miatt eladná Apple gyűjteményét. A kollekcióban van nagyjából 100 számítógép, 500 kiegészítő, 150 iPod, tucatnyi iPhone és iPad, 50 poszter, illetve több száz szórólap és szoftver.
- Hirdetés -
Vannak panorámaképek is, így jól látható, hogy tényleg nagy gyűjteményről van szó. Árat a MacMuzeum tulajdonosa nem közölt, de ha érdeklődnél, akkor a misz@misz.com email címre dobj egy üzenetet (angolul).















