Bemutatkozott a OnePlus 15T, amely a tavalyi 13T utódjaként érkezik, és több fontos ponton is erősít. Az új modell megkapta a Snapdragon 8 Elite Gen 5 lapkát, valamint egy szokatlanul nagy, 7500 mAh-s szilícium-karbon akkumulátort, amely 100 wattos vezetékes és 50 wattos vezeték nélküli gyorstöltést is támogat.
A készülék megtartotta a kompaktabb méretű, 6,32 hüvelykes AMOLED kijelzőt, de a panel már 165 Hz-es képfrissítésre képes, a maximális fényerő pedig elérheti a 3600 nitet. A kijelzőbe ultrahangos ujjlenyomat-olvasó került, az előlapi kamera pedig 16 megapixeles. A telefon teljesítményéről a Snapdragon csúcslapka mellett LPDDR5X Ultra memória és UFS 4.1 tárhely gondoskodik.
A OnePlus a strapabíróságon is javított, a 15T már IP68 és IP69K minősítést kapott, vagyis nemcsak vízbe merítést, hanem nagy nyomású vízsugarat is elvisel. A nagyobb akkumulátor ellenére a modell továbbra is a kisebb méretű felsőkategóriás telefonok közé tartozik, ami ritkább kombináció ebben a kategóriában. Kamerából ezúttal is két 50 megapixeles modul került a hátlapra. A fő kamera egy Sony szenzort használ optikai stabilizálással, mellette pedig egy periszkópos teleobjektív dolgozik 3,5× optikai zoommal és akár 7× veszteségmentes nagyítással. A készülék támogatja a 8K60 és a 4K120 videófelvételt, Dolby Vision minősítéssel.
A szoftveres oldalt az Android 16-ra épülő ColorOS 16 adja, Oppo AI funkciókkal. A OnePlus 15T egyelőre Kínában jelenik meg, de nagy az esélye annak, hogy később más néven a nemzetközi piacon is bemutatkozik.













