Hirdetés

Még elég messze vagyunk attól, hogy az Apple bemutassa legújabb mobiljait, ennek ellenére minden héten lehet olvasni apróságokat, miben is újulhatnak meg a készülékek. Annyit már most sejthetünk, hogy 2019-ben még nem lesz 5G-s iPhone, ennek elég egyszerű oka van, pár napja sikerült megegyezniük a Qualcommal, akik majd az 5G-s chipek beszállítói lehetnek. Most a 2019-es XR modellről látott napvilágot néhány fotó, renderkép.

forrás: @OnLeaks @Pricebaba

Eddig is sejtettük, hogy az idei XR várhatóan duál kamerás megoldásra vált, a megvalósítás mégis kicsit eltér attól, amit mindeddig gondoltunk. A kikerült képek szerint hasonlóan nagy kameraszigete lehet, mint a nagyobb testvéreinek, amelyek állítólag 3 kamerával lesznek felszerelve.

- Hirdetés -

Az új szenzorokról még nincs információnk, de nagy rá az esély, hogy egy hagyományos és egy telefotó vagy egy széles látószögű egységet kapnak majd. Nektek tetszene, ha így nézne ki a 2019-es iPhone XR?

Tech2 Laci
Kiskorom óta vonzott az informatika és főleg a mobilok világa és ez juttatott el oda, ahol most vagyok, időm nagy részében a YouTube videókkal foglalkozom.