Hirdetés

Pár héttel ezelőtt a KGI Securities közzétette, miszerint az Apple jövőre három telefont dob piacra, ebből kettő OLED kijelzővel fog rendelkezni. Ming-Chi Kuo pletykái általában beigazolódnak. Legújabb felvetése az, hogy az egyik készülék Qualcomm X20 modemmel rendelkezik majd, annak ellenére, hogy a két vállalat perben áll egymással.

Az Intel 70-80%-ban ad majd modemeket az Apple-nek, a maradék százalékban pedig a Qualcomm látja majd el a vállalatot. A 4×4 MIMO antenna kialakításnak köszönhetően a chipek jobb LTE átviteli sebességet kínálnak.

- Hirdetés -
FORRÁSGSMArena
Ildi
Több éve foglalkozom az okoseszközök világával, eleinte csak az Apple termékek érdekeltek, de ma már szívesen olvasok és írok más okoskütyüről is. Kövess Instagramon: