Már tűkön ülve várjuk, hogy végre elfelejthessünk mindent és visszatérhessünk Westerosba és az HBO ma ki is adta az első hivatalos kedvcsinálót a Trónok harca 7. évadához.
Daenerys elindult meghódítani a vastrónt, Cersei gyűjti erejét, Jon és Sansa megerősíti az északot és persze megérkezett a tél is.
- Hirdetés -
A hangulatot megalapozták, azonban július 17-ig még türelmesen kell várnunk. Nektek hogy tetszik eddig?












