Hirdetés

Mostantól lehetőségünk nyílik arra, hogy az elküldött üzeneteket töröljük a Messenger applikációban. A megoldás más lesz mint a Vibernél, ahol még akár azelőtt is törölhetjük mielőtt a másik fél elolvasta volna. A Messenger esetében be lehet állítani, hogy 1 perc, 15 perc, 1 óra, 4 óra vagy 1 nap múlva törölje az összes üzeneteket, amelyeket az adott partnernek küldtünk.

messengerPersze ki lehet kapcsolni, hogy ez a funkció ne működjön, szóval ezután is lehet tárolni az üzeneteket, de aki azt szeretné, hogy a beszélgetés után megsemmisüljenek, annak ez a frissítés most jól jött.

- Hirdetés -
FORRÁSMtv
Ildi
Több éve foglalkozom az okoseszközök világával, eleinte csak az Apple termékek érdekeltek, de ma már szívesen olvasok és írok más okoskütyüről is. Kövess Instagramon: