Lefotózták a Xiaomi elektromos autóját az utcán
2024 első felében kezdődhet a gyártás, most úgy tűnik, hogy lefotózták a Xiaomi elektromos autóját az utcán Kínában. A cég 2022 első három negyedévében 1,86 milliárd kínai yuan-t fektetett az autógyártásba, ez körülbelül 99 milliárd forint. Többen is jelezték Kínából, hogy az utakon észrevettek egy autót, ami valószínűleg a Xiaomi érkező elektromos járműve lehet, a … Bővebben: Lefotózták a Xiaomi elektromos autóját az utcán
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt az URL címet a WordPress honlapba
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt a kódot a honlapunkba